Новини від B&B Dental - учасника виставки "МЕДВІН: Стоматологія" (вересень 2019)

фіційний представник компанії імплантаційні систем №1 в Італії B & B Dental - один з активних учасників 86-го Київського міжнародного стоматологічного форуму та виставки "Медвін: Стоматологія"!

Цього разу на стенді компанії буде продемонстрований результат розширення портфеля у вигляді двох нових для України італійських брендів - Rhein83 і Mariotti.

Компанія Rhein83 є найбільшим світовим виробником аттачменті і компонентів з беззольной пластмаси для знімного протезування. Великий асортимент продукції компанії дозволяє вирішити практично будь-яке завдання ортопеда і зубного техніка в рамках знімного і умовно-знімного протезування.

MARIOTTI - один з європейських лідерів в сегменті виробництва стоматологічного електромеханічного обладнання та комплектуючих. Компанія виробляє прості і надійні фрезерувальними верстати, мікромотори для імплантологічній і п'єзоелектричної хірургії, а також різні насадки до них.

Продукція цих двох компаній, а також системи дентальних імплантатів №1 в Італії будуть представлені офіційним представником на виставці «Медвін: Стоматологія».

У програмі семінару учасники отримають вичерпну інформацію про системах замкових кріплень Rhein83, а також наочну демонстрацію роботи систем аттачменті на спеціально підготовлених моделях.

Більш детальна інформація про офіційним представником кращих італійських імплантаційні рішень доступна по телефону: +38 096 415 17 71

А також на сайті: https://bebdental.com.ua/