Програма презентацій і подій на творчому майданчику журналу «Стіна» в рамках КНИЖКОВОГО МЕДВІНУ' 2018

Програма презентацій і подій на творчому майданчику журналу «Стіна» в рамках книжкової виставки Медвін

НСК Олімпійський, 2-4 листопада 2018

П’ятниця - 2 ЛИСТОПАДА

2 листопада о 12-00 на творчому майданчику журналу «Стіна» відкривається експозиція картин неординарної художниці, яка інтуїцію і тонку матерію, міф і езотерику у творчості виносить на перший план. Оксана Медвєдєва відома в світі як SanaVerba презентує свій проект «Пряхи Долі» (Мойри). Виставку можна буде подивитися протягом усіх днів книжкового ярмарку.

 

13-00 на творчому майданчику журналу «Стіна» відбудеться презентація нового номеру журналу – ОСІНЬ-2018, зустріч із героями номеру, цікаві посиденьки і чаювання на літературну тему.

 

Субота - 3 ЛИСТОПАДА

3 листопада о 15-00 на творчому майданчику журналу «Стіна» відбудеться нової збірки віршів-роздумів поета-2017 року за версією журналу «Стіна» Олександра Цихача «Я щастя покликав». В рамках презентації літературні читання, неформальне спілкування і автограф-сесія автора.

 

Неділя - 4 ЛИСТОПАДА

4 листопада о 12-00 на творчому майданчику журналу «Стіна» презентація книги Олександра Новікова (Зубастика) «Автомобили иностранных дипломатов в СССР", а також Вадима Челака, лікаря, що продав свій автомобіль заради написання книги про легендарну «Чайку». Книга «ПОЛЁТ ЧАЙКИ» з автографом автора і телемостом з Молдови вперше презентуватиметься в рамках книжкової виставки в Україні. Модератор презентації художник, який став одним з ілюстраторів книг – Віктор Зінченко.

 

о 13-00 на творчому майданчику журналу «Стіна» відбудеться круглий стіл присвячений 85-річчу легенді автомобільного дизайну Полю Браку. Француз, який зробив Мерседес елегантним, а БМВ подарував усіма улюблену нахабність. В рамках круглого столу презентація картин і дизайнерських проектів Поля Брака, виступ автомобільного художника Віктора Зінченко і головного редактора і журналіста AutoBild (Медіагрупа Автоцентр) Сергія Іванова.

Модератор круглого столу журналіст і телеведуча Костилєва Наталія