КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ № 2
"ОСОБЛИВОСТІ НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ
на догоспітальному етапі"
Цільова аудиторія: лікарі-стоматологи усіх спеціалізацій, асистенти стоматологів, медичні сестри, студенти, викладачі.
«Знову про алергію в стоматології! Міфи та реальність алергічних реакцій на введення лікарських засобів»
Городецький Т.М.
10.00-12.00
Керівник практичного курсу з невідкладних станів. Президент АСОЦІАЦІЇ З НЕВІДКЛАДНИХ СТАНІВ. Інструктор-викладач, сертифікований Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України. Навчання за кордоном: BLS / ALS Provider Courses Європейської ради з реанімації.
- Анафілактична реакція на місцеві анестетики; - Проби на анестетики: про що вони свідчать, коли і які потрібно робити, що вони нам дають і чим вони нам допоможуть ; - Протипокази до введення місцевих анестетиків; - Гемодинамічні ефекти адреналіну при місцевій анестезії; - Як розрахувати дозу анестетиків для дітей і для дорослих; - Алергічна реакція на введення лікарського засобу - Як лікуємо: адреналін? Чи все-таки преднізолон ?? - - Як побороти анафілактичний шок (покроковий протокол екстреної допомоги, враховуючи останні зміни у законодавстві у 2019 році). Системні ускладнення місцевої анестезії в стоматології. Антидоти. НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ. - Розпізнавання і невідкладна допомога при зупинці дихання та кровообігу: - протоколи обстежень пацієнта, - послідовність дій, - покази до дефібриляції, - види дефібриляторів (автоматичні, напів-автоматичні, професійні, дефібрилятор-монітор), - особливості використання різних дефібриляторів, - дефібриляційні та недефібриляційні ритми; - ефективна робота реанімаційної команди. - Особливості серцево-легеневої реанімації у дітей. - Розбір ситуаційних задач. - Розбір клінічних випадків.
«ВАЖЛИВІ АСПЕКТИ НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ НА АМБУЛАТОРНОМУ СТОМАТОЛОГІЧНОМУ ПРИЙОМІ»
Городецький О.Т.
12.00-13.30
Лікар-стоматолог і лікар-анестезіолог, Інструктор з невідкладних станів, сертифікований Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України. Навчання за кордоном: BLS / ALS Provider Courses Європейської ради з реанімації; сертифікований курс PALS та ITLS American Heart Association, член Української асоціації седації та анестезії в стоматоло
ДЕПРЕСІЯ дихання у стоматологічних пацієнтів; Причини порушення дихання; Відновлення прохідності дихальних шляхів при втраті свідомості; Раннє розпізнавання та реагування на порушення дихання у дітей. Чим небезпечна гіпоксія? Доцільність створення судинного доступу у пацієнтів з групи ризику. Клінічні приклади лікування невідкладних станів з власної практики! Розбір клінічних задач.
Кава-брейк
13.30-14.00
ЮРИДИЧНИЙ ЛІКБЕЗ Освоюємо юридичну грамотність. Отримуємо відповіді на свої запитання.
Тарковський К.О.
14.00-17.00
керівник Юридичного бюро «ТМ», фахівець з медичного права, юрист-міжнародник, автор і лектор багатьох навчальних заходів в сфері медицини з точки зору теоретичної і практичної юриспруденції. (м. Київ), член Координаційної ради МОЗ України з питань стоматології
«Нові нормативно-правові акти у галузі охорони здоров’я, які були прийняті останнім часом.» Проходження атестації лікарів «по-новому»: що змінилося, що треба знати лікарю, як не втратити право на практику: - які бали зараховуються до власного портфоліо; - хто має право надавати бали у післядипломному навчанні. Курси з невідкладної медичної допомоги для проходження атестації: - які є види курсів і скільки балів вони дають. Лікар чи медсестра: хто несе відповідальність за неправильно введений лікарський засіб? Які маніпуляції лікар-стоматолог може виконувати, а які ні, згідно з наявністю у нього тої чи іншої категорії? Чи має право стоматолог-терапевт робити провідникову анестезію? Що потрібно знати про матеріально-технічне оснащення для надання невідкладної медичної допомоги, щоб захистити себе в разі настання нещасного випадку? Права та обов’язки пацієнтів. Права та обов’язки лікарів. Коротко про головне. - Що має право вимагати пацієнт у ЗОЗ?; - Які документи ЗОЗ зобов’язаний видати за вимогою, а які ні? - Видаємо копії чи оригінали? Останні зміни, які стосуються обігу лікарських засобів у ЗОЗ та приватно практикуючих лікарів. УВАГА! Вступив в дію новий протокол надання невідкладної допомоги. наказ МОЗ №34 з невідкладних станів скасований.
УВАГА! ВІЛЬНИХ МІСЦЬ ЗАЛИШИЛОСЬ НЕБАГАТО, ТОМУ НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ ТА РЕЄСТРУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! РЕЄСТРАЦІЯ МОЖЕ БУТИ ЗАКРИТА ДО ВИСТАВКИ!!!
Всі учасники заходу отримають сертифікати відповідного зразка
Учасники симпозіуму отримають до свого портфоліо 10 балів.
Увага! Відкрито реєстрацію на Симпозіум з невідкладних станів 4 вересня в рамках виставки.
Реєстрація та оплата на сайті: https://www.medvin.kiev.ua/uk/events/stomatologiya/simpozium-z-nevidkladnih-staniv/
Вартість участі:
При оплаті до 1 липня - 700 грн.
При оплаті до 1 серпня - 800 грн.
При оплаті до 1 вересня - 900 грн.
При оплаті після 1 вересня - 1000 грн.
Членам Асоціації з невідкладних станів знижка – 20% від вартості заходу
Бронювання місця відбувається тільки після оплати
ОСОБЕННОСТИ ОКАЗАНИЯ НЕОТЛОЖНОЙ ПОМОЩИ на догоспитальном этапе