Resto Education: Пряма та непряма реставрація - стратегія роботи в деталях.

Resto Education: Пряма та непряма реставрація - стратегія роботи в деталях.

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ № 3

Розбір проблематики та протокольності роботи з частковими дефектами зубів, стратегії відновлення естетики та функції сучасними матеріалами.

Спікерами заходу виступають молоді спеціалісти, які мають безпосереднє відношення до Асоціації студентів стоматологів, її члени, тренери та переможці міжнародного конкурсу по художній реставрації зубів Jules Allemand Trophy (Італія) та призери конференцій молодих вчених.

 Спікери продемонструють лекційний матеріал, який надасть інформації про протокольність роботи в методі стратифікації із попереднім плануванням роботи, врахуванням всіх фізичних та оптичних параметрів тканин зубів та композитних матеріалів.

Пряма та непряма реставрація зубів, спаівпраця лікаря реставратора та лікаря пародонтолога.

Христина Рижук

10-00 -11-00

лікар-стоматолог-пародонтолог, хірург. Член Правління ГО "Українська Академія Пародонтології", координатор молодіжної програми UAP-young, член Асоціації імплантологів України.

Пряма композитна реставрація фронтальної ділянки - успіх в плануванні.

Ярина Гавришкевич

11-00 – 12-00

асистент кафедри терапевтичної стоматології ЛНМУ ім. Данила Галицького. Тренер міжнародного конкурсу по реставрації зубів JAT-Ukraine.

Труднощі прямої реставрації та їх клінічні вирішення

Андрій Савчук

12-00 – 13-00

Переможець конкурсу JAT 2018 Ukraine. Призер європейського етапу JAT 2018. Стажувався в Університеті К'єті під керівництвом проф. Д'Анджело. Молодий практикуючий лікар у приватній клініці в Івано-Франківську

Нові композитні матеріали для досконалих реставрацій. Важливість біосумісних відновлювальних матеріалів в консервативній стоматології

Яна Досталова

14-00- 14-30

Представитель компании Micerium S.p.A. Італія

Непрямі композитні реставрації. Покази, особливості планування

Олександр Фецич

14-30-17-00

Спеціалізація: мінімально інвазивна естетична і функціональна реабілітація з використанням кераміки і композиту. Засновник і лектор Fetsych study clib.Член української академії естетичної стоматології. Опініон лідер Micerium S.p.A. Італія. Член журі JAT

Умови та вартість участі:

• студенти та інтерни члени АСС - 350 грн.

• студенти та інтерни - 500 грн.

• лікарі - 700 грн.

Кількість місць обмежена.

Всі учасники отримують сертифікат

Бронювання місця здійснюється тільки ПІСЛЯ ОПЛАТИ!

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe6djBIbbewsDnHhDo5BEgsDkxwtIlXbOePfoHVAcUPRb7tSw/viewform