Ми Проводимо Виставки

Пропонуємо вашій увазі наступні категорії заходів які пройдуть найближчим часом

Про Нашу Компанiю

Декілька слів про нас та нашу команду

Друзі! Повідомляємо Вам, що 9 жовтня, була відкрита галерея Івченко-Задорожних

Відкриття арт-галереї родини Івченко-Задорожних
До 115-річчя О.Г.Івченка
В цьому році виповнюється 115 років від дня народження Івченка Олександра Георгійовича, Героя соціалістичної праці, лауреата Ленінської та Державної премій СРСР, академіка НАНУ, засновника Запорізького машинобудівного конструкторського бюро імені О.Г. Івченка (Івченко-ПРОГРЕС)
Сім’я молодшої доньки Олександра Георгійовича, Наталії Івченко, протягом останніх 22 років реалізує широку програму з увіковічення його пам’яті на засадах благодійності. Відкрито 5 меморіальних дошок на Батьківщині Олександра Георгійовича (м. Токмак Запорізької області), у ВНЗ, де він навчався та працював (у м. Харкові та Запоріжжі), на технікумі-ліцеї його імені (м. Запоріжжя), на вулиці, названій його ім’ям (м. Запоріжжя). До 60-річчя підприємства «Івченко-Прогрес» сім’я встановила 4-метровий пам’ятник Олександру Георгійовичу у м. Запоріжжі за підтримки підприємства «Івченко-Прогрес»
На благодійних засадах видано 4 наклади книг «Олександр Івченко. Авіація та особистість» українською, російською та англійською мовами загальним накладом 6000 примірників. Книги передані безкоштовно у бібліотеки, школи та іноземні представництва.

Друзі! Повідомляємо Вам, що 9 жовтня, була відкрита галерея Івченко-Задорожних

Ласкаво просимо!

За 28 років своєї роботи підприємство " МЕДВІН " провело понад 300 міжнародних та національних виставок різної тематики в багатьох містах України . Виставкова фірма " МЕДВІН " - єдина компанія України , що працювала в 10 регіонах країни : Києві , Харкові , Донецьку , Дніпропетровську, Запоріжжі , Львові , Сімферополі , Ялті , Полтаві , Одесі.

Серед проектів виставкової компанії «МЕДВІН » - річний цикл виставок по стоматології в 4-х містах України , програма яких розроблялась спільно з Асоціацією стоматологів України а зараз з Національною Спілкою Стоматологів України, тільки в Києві їх проведено більше 80-ти; цикл будівельних виставок, що проводпроводилися двічі на рік навесні і восени в Запоріжжі, Сімферополі та Ялті. Крім того, в Запоріжжі було проведено 6 виставок « Авто + Сервіс» ,6 виставок «Комп'ютер , Зв'язок , Управління» , 4 виставки «Продовольчий світ . Торговельне обладнання » . У Сімферополі проводились виставки «Авто + Сервіс » і « Продовольчий світ . Торговельне обладнання ».

В2009 та в 2013 році компанія «МЕДВІН» була співорганізатором 31 та 35-го Європейського конвенту письменників-фантастів "ЄВРОКОН – 2009 та 2013".

З 2009 року започаткован та проводиться 6-ть разів на рік цикл виставок з рукоділля та хобі - МЕДВІН: Рукоділля. ПОДАРУНКИ З ЛЮБОВ’Ю!, МЕДВІН:Великодній тиждень рукоділля та хобі, МЕДВІН:Рукодільні витівки, МЕДВІН: Рукоділля та хобі, МЕДВІН: Рукоділля. Подарунки до Різдва, МЕДВІН: Рукоділля. Новорічний подарунок. В продовж роботи цих виставок традиційно проводяться більш ніж 30 майстер класів для дітей та дорослих, які відвідує більш ніж 2-ві тисячі відвідувачів за час роботи виставки.

Будемо раді бачити Вас на наших виставках!

Генеральний директор:   Задорожний Едвін Михайлович

Ласкаво просимо!

Наш Діловий Успіх

За весь час існування нашої компанії було досягнуто наступних показників

0

Років на ринку

0

Виставок проведено

0

Нас відвідали

0

Лідер галузі

Найближчі події в рамках виставок

Пропонуємо вашій увазі наступні події які пройдуть найближчим часом