Ми Проводимо Виставки

Пропонуємо вашій увазі наступні категорії заходів які пройдуть найближчим часом

Про Нашу Компанiю

Декілька слів про нас та нашу команду

З новим Роком

        

Шановні наші друзі та партнери!

Ми щиро вітаємо Вас із прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо Вам тепла та гармонії, домашнього затишку та любові, успіхів та звершень, гарних ідей та їх втілень, ЩАСТЯ!

Нехай 2019 рік буде для всіх нас мирним та родючим!!!

До нових зустрічей у новому 2019 році.

Зі щирою повагою до Вас,
Едвін Задорожний та весь колектив виставкової компанії МЕДВІН

 

З новим Роком

Ласкаво просимо!

За 28 років своєї роботи підприємство " МЕДВІН " провело понад 300 міжнародних та національних виставок різної тематики в багатьох містах України . Виставкова фірма " МЕДВІН " - єдина компанія України , що працювала в 10 регіонах країни : Києві , Харкові , Донецьку , Дніпропетровську, Запоріжжі , Львові , Сімферополі , Ялті , Полтаві , Одесі.

Серед проектів виставкової компанії «МЕДВІН » - річний цикл виставок по стоматології в 4-х містах України , програма яких розроблялась спільно з Асоціацією стоматологів України а зараз з Національною Спілкою Стоматологів України, тільки в Києві їх проведено більше 80-ти; цикл будівельних виставок, що проводпроводилися двічі на рік навесні і восени в Запоріжжі, Сімферополі та Ялті. Крім того, в Запоріжжі було проведено 6 виставок « Авто + Сервіс» ,6 виставок «Комп'ютер , Зв'язок , Управління» , 4 виставки «Продовольчий світ . Торговельне обладнання » . У Сімферополі проводились виставки «Авто + Сервіс » і « Продовольчий світ . Торговельне обладнання ».

В2009 та в 2013 році компанія «МЕДВІН» була співорганізатором 31 та 35-го Європейського конвенту письменників-фантастів "ЄВРОКОН – 2009 та 2013".

З 2009 року започаткован та проводиться 6-ть разів на рік цикл виставок з рукоділля та хобі - МЕДВІН: Рукоділля. ПОДАРУНКИ З ЛЮБОВ’Ю!, МЕДВІН:Великодній тиждень рукоділля та хобі, МЕДВІН:Рукодільні витівки, МЕДВІН: Рукоділля та хобі, МЕДВІН: Рукоділля. Подарунки до Різдва, МЕДВІН: Рукоділля. Новорічний подарунок. В продовж роботи цих виставок традиційно проводяться більш ніж 30 майстер класів для дітей та дорослих, які відвідує більш ніж 2-ві тисячі відвідувачів за час роботи виставки.

Будемо раді бачити Вас на наших виставках!

Генеральний директор:   Задорожний Едвін Михайлович

Ласкаво просимо!

Наш Діловий Успіх

За весь час існування нашої компанії було досягнуто наступних показників

0

Років на ринку

0

Виставок проведено

0

Нас відвідали

0

Лідер галузі

Найближчі події в рамках виставок

Пропонуємо вашій увазі наступні події які пройдуть найближчим часом