Ми Проводимо Виставки

Пропонуємо вашій увазі наступні категорії заходів які пройдуть найближчим часом

Про Нашу Компанiю

Декілька слів про нас та нашу команду

Ласкаво просимо!

За 28 років своєї роботи підприємство " МЕДВІН " провело понад 300 міжнародних та національних виставок різної тематики в багатьох містах України . Виставкова фірма " МЕДВІН " - єдина компанія України , що працювала в 10 регіонах країни : Києві , Харкові , Донецьку , Дніпропетровську, Запоріжжі , Львові , Сімферополі , Ялті , Полтаві , Одесі.

Серед проектів виставкової компанії «МЕДВІН » - річний цикл виставок по стоматології в 4-х містах України , програма яких розроблялась спільно з Асоціацією стоматологів України а зараз з Національною Спілкою Стоматологів України, тільки в Києві їх проведено більше 80-ти; цикл будівельних виставок, що проводпроводилися двічі на рік навесні і восени в Запоріжжі, Сімферополі та Ялті. Крім того, в Запоріжжі було проведено 6 виставок « Авто + Сервіс» ,6 виставок «Комп'ютер , Зв'язок , Управління» , 4 виставки «Продовольчий світ . Торговельне обладнання » . У Сімферополі проводились виставки «Авто + Сервіс » і « Продовольчий світ . Торговельне обладнання ».

В2009 та в 2013 році компанія «МЕДВІН» була співорганізатором 31 та 35-го Європейського конвенту письменників-фантастів "ЄВРОКОН – 2009 та 2013".

З 2009 року започаткован та проводиться 6-ть разів на рік цикл виставок з рукоділля та хобі - МЕДВІН: Рукоділля. ПОДАРУНКИ З ЛЮБОВ’Ю!, МЕДВІН:Великодній тиждень рукоділля та хобі, МЕДВІН:Рукодільні витівки, МЕДВІН: Рукоділля та хобі, МЕДВІН: Рукоділля. Подарунки до Різдва, МЕДВІН: Рукоділля. Новорічний подарунок. В продовж роботи цих виставок традиційно проводяться більш ніж 30 майстер класів для дітей та дорослих, які відвідує більш ніж 2-ві тисячі відвідувачів за час роботи виставки.

Будемо раді бачити Вас на наших виставках!

Генеральний директор:   Задорожний Едвін Михайлович

Ласкаво просимо!

Наш Діловий Успіх

За весь час існування нашої компанії було досягнуто наступних показників

0

Років на ринку

0

Виставок проведено

0

Нас відвідали

0

Лідер галузі

Найближчі події в рамках виставок

Пропонуємо вашій увазі наступні події які пройдуть найближчим часом