Неотложные состояния в стоматологии 4 сентября 2019 года

Городецкий Т.Н., Президент Ассоциации по неотложным состояниям

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ № 2

«ОСОБЕННОСТИ ОКАЗАНИЯ НЕОТЛОЖНОЙ ПОМОЩИ
на догоспитальном этапе»

 

Целевая аудитория:     врачи-стоматологи всех специализаций, ассистенты стоматологов, медицинские сестры, студенты, преподаватели.

«Снова об аллергии в стоматологии! Мифы и реальность аллергических реакций на введение лекарственных средств»

Городецкий Т.Н.

10.00-12.00

Руководитель практического курса по неотложным состояниям. Президент АССОЦИАЦИИ По НЕОТЛОЖНЫМ СОСТОЯНИЯМ. Инструктор-преподаватель, сертифицированный Украинским научно-практическим центром экстренной медицинской помощи и медицины катастроф Министерства здравоохранения Украины. Обучение за рубежом: BLS / ALS Provider Courses Европейского совета по реанимации.

- Анафілактична реакція на місцеві анестетики; - Проби на анестетики: про що вони свідчать, коли і які потрібно робити, що вони нам дають і чим вони нам допоможуть ; - Протипокази до введення місцевих анестетиків; - Гемодинамічні ефекти адреналіну при місцевій анестезії; - Як розрахувати дозу анестетиків для дітей і для дорослих; - Алергічна реакція на введення лікарського засобу - Як лікуємо: адреналін? Чи все-таки преднізолон ?? - - Як побороти анафілактичний шок (покроковий протокол екстреної допомоги, враховуючи останні зміни у законодавстві у 2019 році). Системні ускладнення місцевої анестезії в стоматології. Антидоти. НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ. - Розпізнавання і невідкладна допомога при зупинці дихання та кровообігу: - протоколи обстежень пацієнта, - послідовність дій, - покази до дефібриляції, - види дефібриляторів (автоматичні, напів-автоматичні, професійні, дефібрилятор-монітор), - особливості використання різних дефібриляторів, - дефібриляційні та недефібриляційні ритми; - ефективна робота реанімаційної команди. - Особливості серцево-легеневої реанімації у дітей. - Розбір ситуаційних задач. - Розбір клінічних випадків.

«ВАЖНЫЕ АСПЕКТЫ ОКАЗАНИЯ НЕОТЛОЖНОЙ ПОМОЩИ СТОМАТОЛОГИЧЕСКОМ ПРИЕМЕ»

Городецкий О.Т.

12.00-13.30

Лікар-стоматолог і лікар-анестезіолог, Інструктор з невідкладних станів, сертифікований Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України. Навчання за кордоном: BLS / ALS Provider Courses Європейської ради з реанімації; сертифікований курс PALS та ITLS American Heart Association, член Української асоціації седації та анестезії в стоматоло

 ДЕПРЕСІЯ дихання у стоматологічних пацієнтів;  Причини порушення дихання;  Відновлення прохідності дихальних шляхів при втраті свідомості;  Раннє розпізнавання та реагування на порушення дихання у дітей.  Чим небезпечна гіпоксія?  Доцільність створення судинного доступу у пацієнтів з групи ризику.  Клінічні приклади лікування невідкладних станів з власної практики!  Розбір клінічних задач.

Кофе-пауза

13.30-14.00

ЮРИДИЧЕСКИЙ ЛИКБЕЗ Осваиваем юридическую грамотность. Получаем ответы на свои вопросы

Тарковский К.О.

14.00-17.00

керівник Юридичного бюро «ТМ», фахівець з медичного права, юрист-міжнародник, автор і лектор багатьох навчальних заходів в сфері медицини з точки зору теоретичної і практичної юриспруденції. (м. Київ), член Координаційної ради МОЗ України з питань стоматології

«Нові нормативно-правові акти у галузі охорони здоров’я, які були прийняті останнім часом.»  Проходження атестації лікарів «по-новому»: що змінилося, що треба знати лікарю, як не втратити право на практику: - які бали зараховуються до власного портфоліо; - хто має право надавати бали у післядипломному навчанні.  Курси з невідкладної медичної допомоги для проходження атестації: - які є види курсів і скільки балів вони дають.  Лікар чи медсестра: хто несе відповідальність за неправильно введений лікарський засіб?  Які маніпуляції лікар-стоматолог може виконувати, а які ні, згідно з наявністю у нього тої чи іншої категорії?  Чи має право стоматолог-терапевт робити провідникову анестезію?  Що потрібно знати про матеріально-технічне оснащення для надання невідкладної медичної допомоги, щоб захистити себе в разі настання нещасного випадку?  Права та обов’язки пацієнтів. Права та обов’язки лікарів. Коротко про головне. - Що має право вимагати пацієнт у ЗОЗ?; - Які документи ЗОЗ зобов’язаний видати за вимогою, а які ні? - Видаємо копії чи оригінали?  Останні зміни, які стосуються обігу лікарських засобів у ЗОЗ та приватно практикуючих лікарів. УВАГА! Вступив в дію новий протокол надання невідкладної допомоги. наказ МОЗ №34 з невідкладних станів скасований.

ВНИМАНИЕ! СВОБОДНІХ МЕСТ ОСТАЛОСЬ НЕМНОГО, ПОЭТОМУ НЕ МЕДЛИТЕ И РЕГИСТРИРУЙТЕСЬ И ОПЛАЧИВАЙТЕ СЕЙЧАС! РЕГИСТРАЦИЯ МОЖЕТ БЫТЬ ЗАКРЫТА ДО ВЫСТАВКИ!!!

 

Все участники мероприятия получат сертификаты соответствующего образца

Участники симпозиума получат к воему портфолио  10 баллов.

Стоимость участия:

При оплате до 1 июля - 700 грн.

При оплате до 1 августа - 800 грн.

При оплате до 1 сентября - 900 грн.

При оплате после 1 сентября - 1000 грн.

Членам Ассоциации по неотложным состояниям  – скидка 20% от стоимости мероприятия

Бронирование места осуществляется только ПОСЛЕ ОПЛАТЫ!

Хотите приобрести билет?

* для приобретения билета необходимо пройти регистрацию и заполнить свой профиль