КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ № 3
10.00 - 17.00 В ЗАЛІ № 3
5 вересня
«Алергія в стоматології ! Що робити якщо у пацієнта позитивний тест на анестетик?»
Городецький Т.М
10.00–12.00
Керівник практичного курсу з невідкладних станів. Інструктор-викладач, сертифікований Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України. Навчання за кордоном: BLS / ALS ProviderCourses Європейської ради з реанімації.
- Анафілактична реакція на місцеві анестетики: Міфи та реальність; - Проби на анестетики: про що вони свідчать; - визначення чутливості до анестетика (шкірна проба, конюктивальна проба, реакція преціпітації по Уаньє, рівень імуноглобулінів,прік-тест, провокаційна проба та інші методи) – що ми маємо право робити, а що ні? - Проби на анестетики: коли і які потрібно робити, що вони нам дають і чим вони нам поможуть ; - Як працює анестезія? Фармакодинаміка місцевих анестетиків, механізм дії, ускладнення. - Протипокази до місцевої анестезії. - Системна токсична дія місцевих анестетиків: чи актуальна ця проблема в стоматології; Антидоти; - Гемодинамічні ефекти адреналіну при місцевій анестезії; - Як розрахувати дозу анестетиків для дітей і для дорослих; - Анафілактичний шок, особливості диф.діагностики; - - Як побороти анафілактичний шок (покроковий протокол екстреної допомоги). - Особливості серцево-легеневої реанімації у дітей. Системні ускладнення місцевої анестезії в стоматології. НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ. - Заходи базової підтримки життя, включаючи ефективний зовнішній масаж серця, використання мішка Амбу, а також автоматичного зовнішнього дефібрилятора (AED); - Розпізнавання і невідкладна допомога при зупинці дихання та кровообігу: - протоколи обстежень пацієнта, - послідовність дій, - покази до дефібриляції, - види дефібриляторів (автоматичні, напів-автоматичні, професійні, дефібрилятор-монітор), - особливості використання різних дефібриляторів, - дефібриляційні та недефібриляційні ритми; - ефективна робота реанімаційної команди. - Розпізнавання і невідкладна допомога при загрозливих порушеннях серцевого ритму і провідності, які призводять до зупинки кровообігу: Надання невідкладної медичної допомоги при загрозливих станах: - алгоритми надання допомоги при невідкладних станах, згідно з новими протоколами. - Розбір ситуаційних задач.
12.30–14.00 «ПІДТРИМКА ПРОХІДНОСТІ ДИХАЛЬНИХ ШЛЯХІВ ПРИ НАДАННІ ДОПОМОГИна стоматологічному прийомі.»
Городецький О.Т.
12.30–14.00
Лікар-стоматолог і лікар-анестезіолог, Інструктор з невідкладних станів, сертифікований Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України. Навчання за кордоном: BLS / ALS ProviderCourses Європейської ради з реанімації, сертифікований інструктор з ITLS, член Української асоціації седації та анестезії в стоматології.
- Відновлення прохідності дихальних шляхів при втраті свідомості; - Обструкція верхніх дихальних шляхів чужорідним тілом; - Покази до проведення конікотомії; - Необхідні засоби для конікотомії; - Техніка виконання конікотомії (власний досвід);
«Винен лікар чи ні? Засоби і способи доказування лікарем своєї правоти»
Тарковський К.О
14.30–16.00
Керівник Юридичного бюро «ТМ», фахівець з медичного права, юрист-міжнародник, автор і лектор багатьох навчальних заходів в сфері медицини з точки зору теоретичної і практичної юриспруденції.(м. Київ).
1. Момент компенсації за професійну помилку. Відмінності між цивільним і кримінальним правопорушенням. 2. Види доказів в суді. Суттєві і несуттєві докази. Докази першого порядку. Пріоритетні і непріоритетні докази. 3. Судова експертиза як один із засобів доказування лікарем своєї правоти. Види судових експертиз. 4. Експерти в цивільному і кримінальному судочинстві 5. Практика ведення «медичних» судових справ
«Інгаляційна анальгезія в стоматології.»
Шелковий Я.Є.
16.00–17.00
Керівник медичного департаменту ТОВ "С Медіа" , офіційного та ексклюзивного дистриб'ютора ParkerHannifinCorp. Дитячий анестезіолог вищої категорії.
- Історія застосування N2O в медицині; - Фізико-хімічні властивості закису азоту; - Фармакодинаміка; - Підбір пацієнтів; - Показання та протипоказання до застосування N2O; - Протокол застосування закису азоту при стоматологічних втручаннях; - Визначення глибини седації за різними шкалами; - Види седації; - Порівняльна харектиристика різних видів інгаляційної анальгезії які застосовуються в стоматології.
УВАГА! В зв'язку з великою зацікавленністю стоматологічной громади, курс " НЕВІДКЛАДНІ СТАНИ В СТОМАТОЛОГІЇ" буде додатково проведен 5 вересня, реєстрація відкрита!
УВАГА! Для волонтерів-стомАТОлогів безкоштовно! Отримати бейджи для відвідування можно на стенді МЕДВІНа за списками волонтерських та благодійних організацій.