Exhibition participants and layout

Учасники виставки та схема розташування

 

Запрошуємо ознайомитись з учасниками Книжкового Медвіну (листопад 2019) та запрошуємо відвідати літературну подію в центрі міста! 


  • ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ
  • КНИЖКОВИЙ МЕДВІН    8-10 ЛИСТОПАДА
  • (НСК ОЛІМПІЙСЬКИЙ, вул. Велика Васильківська, 55)
  •  

    Назва

    Номер стенду

    Safran Book Видавництво

    9-5

    TaleAR Видавництво

    6-6

    The Brainy Band

    7-4

    Авторська кухня Українська

    1-6

    Ануфрієва Валентина

    1-3

    Апімопрес

    6-3

    Архіум Видавництво

    2-1

    Бібліотечна країна БФ

    1-12

    Білоус Оксана

    МК

    Брайт Букс Видавництво

    3-1

    Буцик Євген

    1-9

    Варто Видавництво

    9-2

    Видавництво Старого Лева

    8-1

    Високий тон Журнал

    9-6

    Вільний вітер Видавництво

    4-5

    Всесвіт ТД

    7-2

    Грищук Анатолій

    1-11

    Джміль Микола

    1-8

    Дім. Сад.Город (видавництво)

    11-1

    Друкарня Від А до Я

    7-5

    Дух і Літера Видавництво

    8-4

    Есаулов Олександр

    10-8

    Єфременкова Алла

    10-6

    Журавель Юрій ЗНАЙ НАШИХ

    3-5

    Залізний тато

    9-8

    Зелений пес Видавництво

    3-4

    Зеленська Соломія

    10-5

    Зінченко Ірина

    9-7

    Знання Видавництво

    6-5

    Інтерпрес Видавництво

    11-5

    Карпенко Вадим Видавництво

    8-3

    Кашкіна Олеся

    10-4

    Київська криївка

    4-4

    Кіркевич Віктор Геннадійович

    10-10

    Кліо Видавництво

    3-3

    Книголенд

    8-2

    Книш Софія

    2-4

    Козацька лицарська школа (Козацька фортеця)

    МК

    Конгрес літераторів України книжки Юрія Кириченка

    10-9

    Космическое Полиискусство Третьего Тысячелетия Виктории Преображенской

    2-3

    Литковська Олена

    1-10

    Люта справа Видавництво

    5-4

    Мамине сонечко Журнал

    9-10

    Медіасон Видавництво

    5-3

    Моторний равлик Видавництво

    2-2

    Національна спілка письменників України

    4-2

    Наш час Видавництво

    9-1

    Ніка-центр Видавництво

    11-3

    Нора-друк Видавництво

    10-1

    Пенмен Видавництво

    5-5

    ПероДактиль конкурс

    МК

    Перун Видавництво

    4-1

    Північні вогні Nothern Lights Видавництво

    7-3

    Преса ДП

    5-2

    РАДУГА журнал

    6-2

    Світло віри Мусульманська спільнота

    6-4

    Стебеляк Олександр умористична книга)

    10-2

    Стена Молодіжний журнал

    10-11

    Стрикс Макс

    1-7

    Студія ДІМФО

    4-2

    Ткаченко Анатолій

    1-2

    ТСП, tsp-books.com

    7-1

    Українсько-Єврейська зустріч

    5-1

    Український письменник Видавництво

    4-2

    Умнічка Розумаха

    6-1

    Універсаріум МЦ

    9-3

    Феєрія мандрів

    4-3

    Хуснутдинов Антон

    1-4

    Цвід Антонія

    4-2

    Цибульська Вікторія

    1-5

    Шо Журнал

    9-9

    Шоколадка

    11-2

    Юніверс Видавництво

    10-3

    Ярославів вал Видавництво

    3-2