NSSU President Myron Ugrin's Interview with Day

Про волонтерський стоматологічний рух в Україні та державні мрії стоматологів читайте в інтерв’ю Мирона Угрина, президента НССУ газеті "День":

 Розмова з Мироном УГРИНОМ — лікарем-практиком, волонтером і громадським діячем. Мирон Миронович є директором Центру стоматологічної імплантації та протезування «ММ» (Львів), почесним президентом Асоціації імплантологів України, почесним членом Асоціації імплантологів Польщі, засновником Благодійного фонду Мирона Угрина допомоги дітям з природженою відсутністю зубів, онкологічним пацієнтам і пацієнтам похилого віку, президентом Національної спілки стоматологів України.

ВІД «УСЕ ДЛЯ ФРОНТУ» ДО «КРАЩЕ — ДЛЯ КРАЩИХ»

— Розкажіть, як виник волонтерський рух стоматологів і чим він є наразі? Кого з колег ви, можливо, хочете особливо відзначити?

— Cтоматологи були активними вже починаючи від Майдану. Вони, як і всі медики, були там і намагалися надавати першу допомогу — в Жовтневому палаці, Михайлівському соборі, Київській міськраді. А коли почалися події на сході, і не було ще відомо, наскільки довго це триватиме, перша формула дій була така: ЧИТАТИ ДАЛІ....