ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ВИБОРУ, ФОРМУВАННЯ І РЕЄСТРАЦІЇ
ІНДІВІДУАЛЬНОГО КОНТУРУ ЯСНИ НАВКОЛО ІМПЛАНТАТІВ З
ВИКОРИСТАННЯМ СИСТЕМИ
VPI EMERGENCE PROFILE MANAGEMENT SYSTEM

13 вересня  2017

в рамках Лекційного курсу «Філософія успішної імплантації»

Організатори: Асоціація імплантологів України, Всеукраїнська спілка

стоматологів ортопедів та зубних техніків.

ОрганІзатор лекції:

 karpatdental

www.karpatdental.com.ua

Іоанніс Вергулліс

Vergullis Ioanis Доктор стоматологічної хірургії, Магістр природних наук, Дипломований Американською радою пародонтології, Дипломований Міжнародним конгресом зубних імплантологів ICOI, Приватна практика, Родос, Греція, Запрошений асистент-професор, Пародонтологія, Університет штату Луїзіана, Новий Орлеан, США. Розробник і автор запатентованої системи VPI EMERGENCE PROFILE MANAGEMENT SYSTEM

 

 

Доктор Вергулліс є співвинахідником системи створення контуру ясни VPI Emergence Profile Management System. Він читав численні лекції в кількох країнах по всьому світу і є активним членом і почесним членом кількох академій і організацій, пов'язаних з областю пародонтології, імплантології та естетичної стоматології.

На даний час однією з основних проблем, пов'язаних з імплантаційною терапією, є рутинна розробка і реєстрація індивідуального контуру ясни як для передніх, так і для задніх дентальних імплантатів. Необхідна клінічна майстерність, поряд з витратами часу і коштів, були постійними перешкодами для розвитку цього процесу до рівня обслуговування. У цій презентації буде представлена нова система, яка може допомогти клініцистам, практикуючим стоматологічну імплантологію, вибирати, генерувати і реєструвати індивідуальний контур ясни в передбачуваному і економічно ефективному режимі. Аналоговий формат системи поряд з її потенційною цифровою реалізацією буде представлений в простій для розуміння і реалізації формі.

Попередня реєстрація обов'язкова. 

РЕЄСТРАЦІЯ