МЕДВІН: Рукоділля. Подарунки до Різдва - Київ, 2014

Verblud ruk

Передноворічна виставка-ярмарок

«МЕДВІН: РУКОДІЛЛЯ. ПОДАРУНКИ до РІЗДВА»

4 – 6 грудня у виставкому центрі «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б, вхід К, павільйон № 3

Дорогі друзі!
ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ВИСТАВКУ-ЯРМАРОК «МЕДВІН: Рукоділля. ПОДАРУНКИ ДО РІЗДВА »

     Виставка-ярмарок «МЕДВІН: Рукоділля. Подарунки до Різдва - 2014 » - покликана зробити свято Нового року яскравим, цікавим та незабутнім.
На виставці ви зможете придбати ексклюзивні подарунки для своїх рідних і близьких і, більше того, зробити подарунок своїми руками.

За 3 дні виставки у відвідувачів є можливість:
  • Відвідати масу майстер-класів з різних напрямків рукоділля: печворк, вишивка, скрапбукінг, декупаж, валяння, виготовлення ляльок, біжутерії, іграшок, виробів з соломи, кераміки, писанок, витинанок, розпис новорічних куль і т.д.;
  • Придбати товари для творчості, рукоділля та хобі;
  • Придбати hand-made подарунки, зроблені майстрами та аматорами рукоділля;
  • Подивитися на роботи провідних майстрів України в різних техніках рукоділля;
  • Прийняти участь у благодійних акціях, конкурсах та розіграшах.
ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ "МЕДВІН: РУКОДІЛЛЯ. ПОДАРУНКИ ДО РІЗДВА"
Виставка займе більше 2 000 кв.м.

     На виставці будуть представлені понад 150 учасників. Це - найкращі майстри hand made, що працюють в різних напрямках декоративно-прикладної творчості (валяння і декупаж, розпис по склу і тканини, батік, скрапбукінг, в'язання і вишивка, авторська біжутерія з муранського скла, натуральних каменів і пластики, авторські ляльки і м'які іграшки , печворк батик, вироби з кераміки, повсті, а також безліч цікавих інтер'єрних дрібничок.), а також провідні постачальники товарів для рукоділля та хобі, роздрібні магазини, інтернет-магазини, творчі майстерні, школи, курси, навчальні центри з різних видів рукоділля, форуми, газети і журнали.

Відвідувачі

За три дні виставку відвідує більше 8000 відвідувачів з різних регіонів України.

Реклама виставки

Спеціалізовані журнали, радіо, метрополітен, біг-борди, плакати по місту і в спеціалізованих магазинах по рукоділлю, флаєра-запрошення, СМС та електронні розсилки по власній базі, по базах партнерів, розміщення анонсів / банерів на сайтах партнерів і на інформаційних сайтах-афішах.

Майстер-класи

На виставці - понад 100 безкоштовних майстер-класів на 10 МАЙДАНЧИК по самим різним технікам та видами рукоділля: вишивка хрестом, бісером, стрічками, декупаж, валяння, квіллінг, декор, скрапбукінг, бісероплетіння, виготовлення прикрас, ляльок, м'яких іграшок , виробів з паперу, плетіння віночків, витинанка, ліплення з глини, миловаріння і ін

На виставці вже традиційно будуть представлені спец-проекти:
  • На своїх стендах майстра «Майстерської слободи» розкажуть про старовинний мистецтві виготовлення трипільської кераміки, візерунках писанки та старовинного рушника, а найголовніше, допоможуть зробити подарунок своїми руками!
  • «Етнотерріторія » - експозиція та майстер-класи, що представляють українські народні ремесла: писанкарство, гончарство, ткацтво, плетіння з рогози та соломи, виготовлення ляльок-мотанок
  • Персональна виставка учасника ВВВ 87-річної майстрині народної творчості, роботи якої демонструвалися на Всесвітніх Експо - Башкірова Наталії Михайлівни, живопис хрестиком.
  • Експозиція картин, вишитих стрічками, дітей Міжнародного благодійного фонду «Діти Чорнобиля - за виживання».
  • Персональна виставка виробів Наталії Шемякіної в техніці батик , з постійними майстер - класами для дітей і дорослих.
6 грудня у рамках виставки-продажу пройде ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ: традиційно суботу на виставці присвячена дітям.
Вхід на виставку - безкоштовний .

Учаснику

 Умови участі + заявка (ЗАГАЛЬНІ)

Умови участі + заявка (для МАЙСТРІВ)

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Відвідувачу

Список учасників 

 Програма виставки

Місце проведення - КиївЕкспоПлаза